• Je tento kurz pre mňa?
  Je to jednoduchá obchodná stratégia pochopiteľná pre každého. Začínajúci trader rýchlo pochopí fungovanie burzového prostredia. Dostane komplexnú stratégiu, získa prehľad o obchodovaní na burze. Dokáže sa osamostatniť, stať sa nezávislý pokojný obchodník.
 • Načo to robíte, keď ste tak úspešní?
  Otázka znie skôr prečo to robíme? Je to naším poslaním, zmyslom života. Pomáhame tým, ktorí chcú na sebe pracovať a chcú žiť vo väčšej nezávislosti, slobode a v pokoji.
 • Je FTs iba pre FX obchodníkov?
  Nie, FTs obchodná stratégia je využiteľná na úplne všetky trhy. Primárne sa bavíme o FX trhoch, ale naši členovia obchodujú aj komodity, akcie, kryptomeny, indexy.
 • Aké platobné metódy akceptujete?
  Okrem klasického bankového prevodu aj platobné karty. Debet/kredit karty
 • Sú súčasťou aj obchodné signály?
  Nie, v privátnej FTs discord skupine je denne plno informácii a aktuálne príležitosti na možné obchody. Každý sa individuálne rozhoduje o využití týchto informácii, podľa svojich možností. Ukazujeme ľuďom, ako chytať ryby, neponúkame im hotové ryby na tanieri.
 • Ako dlho trvá samotný kurz?
  V cene kurzu máte prístup k členskej sekcii na jeden rok. Počas tohto roka sa vám individuálne venujeme podľa vašich potrieb. Je to naozaj veľmi individuálne, lebo počas roka je každý pondelok video o aktuálnej situácii, každú stredu živý webinár s možnosťou výmeny názorov s ostatnými členmi. Denne prebieha interaktívna komunikácia na FTs discord skupine a každým dňom/týždňom sa stávate dokonalejším obchodníkom. Niekomu stačí pár týždňov a niekto potrebuje trocha viac času. Samozrejme po roku môžete ostať členom FTs skupiny medzi rovnako zmýšľajúcimi ľuďmi, ak vám to celé bude dávať zmysel.
 • Ako dlho trvajú pondelkové videá a stredajšie webináre?
  Pondelkové video trvá približne hodinu, ale pozrieť si ho môžete kedykoľvek, keď budete mať čas. Stredajší webinár podľa záujmu a počtu zúčastnených od 1hodiny do dvoch hodín, ten je na živo online od 20:00h bez záznamu.
 • Čo keď chcem začať a nemám peniaze?
  Buď chceš alebo nechceš sa hovorí, ostatné sú výhovorky. 150 Eur/mesačne je naozaj prijateľná suma pre každého a počiatočný kapitál na samotné obchodovanie vieme zabezpečiť tiež.
 • Prečo práve FTs?
  Nikdy nebudeš horší alebo lepší. Súťažiť môžeš iba sám so sebou, lebo všetci sme originál. Porovnávaj ale neodsudzuj. Tu nejde tak o to prečo nie iný kurz. Je veľa kurzov a sme presvedčený, že veľa obchodných stratégii je aj ziskových. Samotný obchodník v prvom rade musí spoznať sám seba a čo mu vyhovuje. Bez toho aby ste nevyskúšali viac spôsobov obchodovania nezistíte, či je to pre vás. Neľutujte peniaze investované do osobného vzdelania. Spoznaj sám seba a potom nájdeš systém, ktorý bude práve pre Teba. Prešli sme rôznymi školeniami, kurzami po celom svete a radi ukazujeme a porovnávame FTs systém s ostatnými. Poznáme EW, Market Profile, Smart money koncept, Suple/Demand, Harmonics paterns, Impulziv/korektiv princíp. Rebelove čiary/zóny a samozrejme aj fundamentálnu analýzu. Sami sa presvedčíte, že FTs koncept všetky tieto systémy akceptuje a má ich svojím spôsobom v sebe zakomponované. Hlavný princíp je HA-PA/SR. Realizujeme myšlienku: v jednoduchosti je sila. Nie sme otrokom burzy, práve naopak ukážeme ti ako ju skrotíš aby ona pracovala pre teba. Nepotrebuješ žiadne znalosti aby si začal. Stačí chcieť.
 • Garancia vrátenia peňazí.
  FTs garancia vrátenia peňazí nesie v sebe myšlienku nevzdávať sa hneď pri prvých neúspechoch. Ostávame s tebou, až kým nezarobíš naspäť svoje peniaze, ktoré si investoval do svojho vzdelania. Tým ti pomáhame stať sa aj lepšou verziou samého seba, silnejším, sebavedomejším, ale zároveň aj pokorným nie len traderom, ale aj človekom.
 • Ako dokážete osobne mentorovať také množstvo ľudí?
  FTs vychováva zo svojich klientov mentorov, ktorí majú o to záujem. Takto sa rozrastáme a bez problémov zvládame akékoľvek množstvo nových záujemcov a dokonca aj v rôznych svetových jazykoch. Sám zistíš, aké je to jednoduché stať sa úspešným obchodníkom a keď ťa to nadchne, môžeš toto posolstvo šíriť ďalej pod FTs značkou ako skúsený mentor a kouč.
 • Čo ešte zaujímavé, špeciálne ponúkate?
  Našou špeciálnou ponukou je aj využitie osobného koučingu s profesionálnymi skúsenými koučami. Vieme zabezpečiť aj dovzdelanie v oblasti koučingu pre kvalitnejší mentoring. V FTs sa venujeme špeciálne osobnému rozvoju, čo považujeme za dôležitejšie, ako samotnú techniku obchodovania. Zameriavame sa skôr na to, aby ste si vytvorili vlastnú cestu, aby ste našli ten svoj spôsob zarábania peňazí na trhoch. Tým, že vám ukazujeme podstatu a princípy tejto hry, sa vám snažíme iba pomôcť objaviť to v sebe. To je naším hlavným poslaním v FTs Akadémii. Nič si lepšie nezapamätáte, ako to, na čo ste prišli sami a hlavne to vám bude najviac vyhovovať a fungovať, lebo to prišlo z vášho vnútra.
 • Ponúkate aj spoluprácu?
  Áno, za každé odporúčanie dostaneš 20% pravidelne za každú jednu platbu kým budeš členom ty aj tvoj kamoš.