HGM ide do hĺbky – až k bunkám.

Často spomíname, že HGM spôsob obchodovania je z 80% mentálna príprava, 19% technika a to 1% sentiment na trhu. Všetky HGM princípy majú svoj zmysel a bez toho, aby ste spoznali sami seba, asi nedokážete nájsť ten spôsob obchodovania, ktorý vám prinesie dlhodobý a konzistentný úspech. Veľkou pridanou hodnotou je, že HGM princípy a celý prístup myslenia sa dá aplikovať aj na samotný život a všetky životné situácie, ktoré žijeme. Je to v podstate celoživotná cesta /vzdelávanie/ TOKZAS.
V HGM veríme takémuto prístupu k životu. Som naozaj vďačný, že ste si vybrali HGM Akadémiu a veľmi ma to motivuje stále na sebe pracovať.
Tak, ako často spomínam jedno zo základných mentálnych poučiek: Ak o niečom neviete alebo dokonca tomu ani neveríte, to ešte neznamená, že to neexistuje.
Toto video ma nadchlo tak, že som to sem hneď musel napísať, a podeliť sa o to s vami.
Nie je to nič mimoriadne, o čom by sme my v HGM nevedeli, ale dávam to sem ako dôkaz, že pracujeme správnym smerom. Ak budeme myslieť ako 90% ľudí, nemôžeme očakávať iné výsledky ako má tých 90% ľudí. Akú silu má naše myslenie, a akú silu to má keď niečomu veríte, je presne popísané vo videu. Ale hlavne, prečo to naozaj funguje. Vo videu máte aj odpoveď na otázku, ktorú často dostávam hlavne od nováčikov HGM Akadémie.
Ako môžeš tomu tak veriť? Prečo si o tom tak presvedčený? Hovoríš to tak presvedčivo, že až ti neverím. „Presvedč sa sám. My v HGM máme takéto výsledky pri takomto spôsobe obchodovania.“ je moja odpoveď.

https://www.youtube.com/watch?v=uCIgxYuNGu0

Ak vám nebudú bežať titulky, tak si ich len nastavte v pravo dole, je tam aj CZ aj SK.

Osobne už na sebe dlhšie pracujem v tomto smere a ďalší stupeň je predo mnou.
Na budúci víkend idem na sebe tvrdo pracovať na bunkovej úrovni.
www.brandonbays.sk  – odporúčam knihu CESTA od Brandon Bays.
Tam sa dozviete o čom to.

Píšem to len preto, aby ste vedeli, kto je vaším nie len FX učiteľom.

Roland Gaspar