Krátka recenzia knihy Končím so strachom.

Krátky úryvok:
Život ponúka nespočetne veľa možností, ako sa môže vyvíjať vaša súčasná situácia, len myseľ ich zatiaľ nevidí alebo nepozná.
Pozrite sa na váš život ako na videohru. Vo videohre už všetky úrovne hry existujú, len ich vopred nepoznáte. Hráte hru a postupne prechádzate jednotlivými úrovňami až do cieľa. Na základe vašich rozhodnutí a toho, ako dobre viete hrať hru, si vyberáte cestu, ktorou sa dostanete do cieľa a dosiahnete najvyššie skóre. Tak ako aj vo videohre, aj v bežnom živote máte svoje ciele a túžby, ale existuje neskutočne veľa možností, ako sa môžete dostať do svojho cieľa.
Neustále si vyberáte, čo vo svojej realite chcete alebo nechcete mať. Robíte to buď vedome alebo podvedome. Máte vplyv na to, čo sa vo vašom živote odohráva alebo ako reagujete. Všetko je možné, všetko už existuje, iba si potrebujete dať šancu skúsiť to a vybrať si želaný výsledok.

Tento týždeň som sa znova vrátil k tejto knižke, neviem prečo ale padla mi do ruky ako som išiel do mojej knihovne si niečo pozrieť. Prečítal som si ju znova a pripomenul veľa dôležitých vecí. Naozaj odporúčam bez zbytočných písaní aká je praktická. Nie len o prekonávaní rôznych strachov, ktoré máme a ktoré nás limitujú, ale aj o rovnováhe tela, mysle a duše. Slovo praktická som použil zámerne, lebo sú tam jasne a zrozumiteľne opísané návody ako s tým všetkým naložiť a používať v bežnom každodennom živote.
Asi nie náhodou sa mi znova dostala do rúk v tomto období môjho života. Mal som si znova pripomenúť niektoré veci, ktoré som možno pri prvom čítaní prehliadol alebo zabudol na ne.

Žite odvážne!