Trochu motivácie!

Viem, že ste tu z vlastného presvedčenia a nepotrebujem vás veľmi presviedčať, že to funguje.
Ale toto sú fakty, ktoré dokazujú, že sa z toho dá aj žiť.

Transparentný účet vám nemusím predstavovať, ale dám sem link
tu je link

31.12. 2019 to budú dva roky a možno z toho bude 600% dovtedy:
Detaily vidíte sami. Tento účet už dlho nebude. Dôvody som vysvetlil v Bojniciach.
Ale tu je dôkaz, že keď začnete s 2.800 CHF a dva roky nevyberáte, tak po dvoch rokoch
si môžete nastaviť program a vyberať si približne 1.000 EUR mesačne. Takže bez akejkoľvek nadsázky, to čo stále tvrdíme 10% mesačný priemer bez akýchkoľvek problémov. Určite treba najprv tomu celému uveriť a stať sa sebavedomím s pokorou. Tak ako v HGM tvrdíme ľuďom, trvá to približne 3 až 5 rokov a potom by to už malo ísť.
Samozrejme sú tu aj výnimky, ale tento čas je pre úplne každého. Ak to aj napriek tomu nepôjde, choďte od toho kadeľahšie a dajte si spravovať peniaze inému. Dnes je na to viac príležitostí a dosť transparentných. Tu nižšie je jedna z nich. A do dvoch mesiacov vám predstavím ďalšiu.

V júni som otvoril na skúšku u nového brokera. Presnejšie 4.6. 2019.
Tu sa to trochu inak počíta, ale je tam už +50%. mrknite na to

Už som na prvej strane ich stránky a na druhom mieste. A potom tento druhý link je, keď si dáte všetkých a s čo najdlhším obdobím. Tam som na 5 mieste. tu je link

Dôležitý je aj spôsob obchodovania. Ak chcete trocha porovnávať, sledujte počet obchodov, DD, zisk na jeden obchod, ako dlho je účet otvorený.

Samozrejme o samotných účtoch, ktoré spravujem osobne a sem tam ich tu ukážem, ani nehovorím. Trochu som si to včera hlbšie pozeral, a začiatkom roka, keď budem robiť jednoduché HGM štatistiky, tak sánka dole šéfe.
Je tam viac trojročných účtov s výsledkom okolo 250% v priemere ročne.

MENEJ JE VIAC.