Sebareflexia 2023

Uvedomenie a silné zmeny v mojom živote, ktoré som zažil v roku 2022 som využil a zužitkoval v tomto roku. Neváhal som a hneď som začal implementovať veľa nových skúseností do reálneho života a začal som sa nimi riadiť. Nie len v súkromnom živote, kde som si doprial veľmi praktické bývanie, ktoré mi maximálne vyhovuje pre môj životný štýl.
Pre veľké zmeny v oblasti tradingu som sa rozhodol hneď začiatkom februára.
Od základov som prebudoval svoju HGM akadémiu a ponúkol som podiel môjmu priateľovi  a skúsenému traderovi zo susedných Čiech a časť aj svojmu synovi.
Tak vznikla akadémia Forestraders. Všetky ostatné podrobnosti nájdete na webe akadémie.
Pointa je, že sa to celé sprofesionalizovalo. To zároveň znamená, že toto je moja posledná verejná sebareflexia.
Dostal som sa do stavu, keď FTs systém dokážem veľmi jednoducho vysvetliť a naučiť kohokoľvek, kto to chce. To je ten najhlavnejší dôvod môjho rozhodnutia. Naše známe: Keď niečo nedokážeš jednoducho vysvetliť, sám tomu dostatočne nerozumieš.
Dnes je to veľmi jednoduchý obchodný systém, ktorý sa dokáže naučiť naozaj každý kto chce.
Všetko ostatné o spôsobe obchodovania je opísané v minuloročnej sebareflexii a detaily nájdete v samotnej akadémii Forestraders.
Chcem ešte podotknúť, že aktuálne FTs spôsob obchodovania napĺňa všetky body FTs mantry, ktorú nájdete voľne dostupnú na našom webe. Tým je povedané úplne všetko z pohľadu pokojného obchodníka.
Som veľmi vďačný za tento rok a som na seba hrdý, že som sa dokázal poučiť z predchádzajúcich udalostí, ktoré sa mi udiali v minulosti. Zároveň som tie uvedomenia dokázal uplatniť, zrealizovať a implementovať do svojho každodenného života.
Ako som písal v minuloročnej sebareflexii, tak momentálne mám všetko prispôsobené k môjmu životnému štýlu a neplánujem nič meniť. Veľmi dobre viem a uvedomujem si, že nič nie je navždy a život je zmena. Aktuálne som nesmierne vďačný za môj stav. Všetko ostatné je veľmi pekne napísané v závere minuloročnej sebareflexii.
Neviem čo ma postretne a čaká, viem iba ovplyvniť moju reakciu/konanie/ na tú situáciu.
Tým si v podstate vytváram sám svoju budúcnosť.
Každý čin má svoju cenu aj odmenu.